Таврія Турбо Плюс є окремим проектом відомої в Україні і далеко за її межами компанії Таврія Турбо - виробника нових високоякісних турбокомпресорів самого широкого в СНД номенклатурного ряду.

За роки поставок продукції власного виробництва в п'ятнадцять країн світу, сформувалась широка пропозицію про продукцію інших виробників запасних частин до сільськогосподарської і автомобільної техніки, як з Мелітополя, так і з інших міст України.
Серед представленого асортименту наступні види продукції, які дозволять Вам підняти свій бізнес на якісно новий рівень:

Вся продукція виробляється на сертифікованих виробництвах, має всі необхідні документи, сертифікати і забезпечується гарантією виробника.

Чому десятки компаній з п'ятнадцяти країн вибрали нас, як основного постачальника запасних частин? На це питання у кожної з них є як мінімум 7 відповідей:

  • багаторічний досвід відвантаження на експорт будь-яким видом транспорту - авто і залізничний, морський і навіть авіа.
  • комплексне виконання заявок - якщо ми виставляємо рахунок-фактуру, значить все, що в ньому зазначено, буде відвантажено в повному обсязі і в обумовлені терміни.
  • весь відвантаженний товар виробляється легальними виробниками і має сертифікат походження, що дозволить Вам заощадити до 25% при його розмитненні.
  • не занижуємо ціну на один вид товару за рахунок вартості іншого. Всі ціни в наших прайсах збалансовані.
  • завдяки великій кількості експортних відвантажень транспортні витрати надаються зі значним дисконтом, який Ви використовуєте для здешевлення витрат на перевезення.
  • не накручуємо транспортні витрати. Ви маєте можливість спілкуватися з перевізниками або ознайомитися з актами виконаних робіт.

Ну і найголовніше - ми не стоїмо на місці, а постійно розширюємо номенклатуру, і в нашому активі вже є чимало унікальних для ринку пропозицій.

На нашому сайті, Ви завжди можете знайти актуальний прайс-лист і прочитати останні новини компанії.

Напишіте нам, якщо Ви хочете зробити заявку, або запропонувати свою продукцію до реалізації через нашу товаропроводящую мережу.